Jelcz-Laskowice

ul. Ludwika Hirszfelda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
72 m2
Cena
559 000 PLN
Cena za m2
7 763,89 PLN
Rynek
Wtórny
Czynsz administracyjny
1 000 PLN
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
4
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kameralności na bardzo dużym (ok 6 metrów) balkonie usytuowanym od słonecznego południa. 
Każdy pokój jest ustawny zaczynając od 25 metrowego przez 18, 11 i 9 metrowe. Do tego duży przedpokój pozwoli ukryć dużo szaf - miejsc na przechowywanie rzeczy. Osobna toaleta nie będzie blokowała łazienki, kiedy dwie osoby na raz chcą z nich skorzystać. W kuchni mamy kuchenkę gazową, więc gotowanie będzie zdrowsze niż na indukcji.
Ogrzewanie i ciepła woda są oczywiście miejskie. 
Parking pod blokiem dysponuje wystarczającą liczbą miejsc, każdy znajdzie miejsce dla siebie. Bezpośredni dostęp do stacji PKP ułatwi dojazd do Wrocławia.
Mieszkanie wolne jest od wszelkich wad fizycznych i prawnych i dostępne jest od ręki. 
Instalacja elektryczna należy do tych nowszych, a piony Spółdzielnia wymieniła ok 5 lat temu. 

Parametry dodatkowe

  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Gaz: Tak
  • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie

Mapa

Kontakt

Maciej Kurnicki

Maciej Kurnicki

Właściciel

Telefon:
+48 602 375 107
E-mail:
mkurnicki@novitasgroup.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Maciej Kurnicki Agencja Novitas dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest dzialki-budowlane.com.pl z siedzibą przy Objazdowa 29, 54-513 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mkurnicki@novitasgroup.pl… czytaj więcej