Pławna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia działki
1 000 m2
Możliwość podziału
Tak
Cena za m2
80 PLN
Cena
80 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo wielorodzinne, Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Wysokość zabudowy
12
Procent możliwej zabudowy
40

Opis nieruchomości

Urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pławna. 

Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wybudowanie domu jednorodzinnego na 40% powierzchni działki, dzięki czemu zmieści się praktycznie każdy projekt parterówki. W koło przewidywana zabudowa jednorodzinna z minimalną powierzchnią biologicznie czynną na poziomie 50% stworzy nowoczesne i zielone osiedle domów jednorodzinnych. 

Można też wybudować w górę na wysokość 12 metrów w tym 3 kondygnacje zwieńczone dachem dwu lub wielospadowym o kącie nachylenia 40º-50º.

Droga przed działką jest gminna, a w niej prąd i woda.

Parametry dodatkowe

  • Prąd: W drodze
  • Ujęcie wody: Miejska w drodze

Mapa

Kontakt

Maciej Kurnicki

Maciej Kurnicki

Właściciel

Telefon:
+48 602 375 107
E-mail:
mkurnicki@novitasgroup.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Maciej Kurnicki Agencja Novitas dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest dzialki-budowlane.com.pl z siedzibą przy Objazdowa 29, 54-513 Wrocław (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres mkurnicki@novitasgroup.pl… czytaj więcej